Obecnie papierosy skręcane własnoręcznie cieszą się coraz większym uznaniem, p "> Obecnie papierosy skręcane własnoręcznie cieszą się coraz większym uznaniem, p..."/>

Nazwa firmy: VAPORSHOP.PL

Miasto: Rybnik

Adres: Kościelna 5

Tel.: 793-936-707

Dodano:

Bletki
Witryna firmy

Bletki

Obecnie papierosy skręcane własnoręcznie cieszą się coraz większym uznaniem, ponieważ jest to rozwiązanie korzystniejsze cenowo w porównaniu do zakupu gotowych paczek znajdujących się w sklepach i kioskach. W takiej sytuacji palacz może dopasować każdy element papierosa zgodnie ze swoim własnym gustem i upodobaniami. Jednym z podstawowych elementów niezbędnych do skręcania papierosów są bletki, czyli bibułki, od których zależy prędkość spalania, smak papierosa oraz parę innych czynników. Najprościej mówiąc, są to niewielkie kawałki cienkiego papieru lub liści. Do najczęściej wykorzystywanych materiałów podczas produkcji bibułek zalicza się:

  • konopie,
  • len,
  • słomę ryżową,
  • miazgę drzewną.

Bletki zakończone są z jednej strony niewielkim paskiem kleju, który jest całkowicie bezpieczny podczas palenia. Umożliwia on stworzenie papierosa w taki sposób, by nie rozwinął się on podczas palenia. Wymiary bibułek trzeba dobierać pod kątem wielkości skręcanego papierosa oraz własnych upodobań. Wysokiej jakości bletki są do nabycia po wejściu na stronę internetowego sklepu Vapor Shop.


Ocena: 0 (z 0 głosów)


Firmy z regionu